[1461] Nowy blog: Abnegaci Hogwartu

Autor: samifxr

Tytuł: Abnegaci Hogwartu

Status: Trwające


{kliknij, aby zobaczyć bloga}
Opis:  Voldemort poległ. Wydarzenia z drugiej Bitwy o Hogwart powoli odchodzą w niepamięć, więc czarodziejskie społeczeństwo może odetchnąć z ulgą. Czy aby na pewno?
Rok dwa tysiące siedemnasty sprowadza do Szkoły Magii i Czarodziejstwa nowe osobistości; nowy dyrektor, nowi nauczyciele i nowi uczniowie. Jednak zmagać się oni będą nie tylko z długimi esejami – nadciąga bowiem coś większego. Wielka Brytania nie jest bezpieczna. W zapomnianych przez światło zakamarkach Londynu zrodził się nowy wróg.
Ministerstwo musi zmierzyć się z nie lada wyzwaniem; dopilnować, by zło ze świata czarodziejów nie przedostało się i nie zapanowało nad szarą codziennością świata mugoli.
Czy istnieje klątwa, o której wiedzą tylko wtajemniczeni? Czy jedno życie może zadecydować o losach całej cywilizacji? Harry Potter udowodnił, że jest to możliwe. Harry Potter wiedziałby, co należy zrobić. Co jednak należy zrobić, gdy Harry Potter znika w niewyjaśnionych okolicznościach? I dlaczego, do cholery, Mycroft Holmes usilnie próbuje rozdzielić Sama Winchestera i Lucyfera Morningstara?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Mrs Black | WS X X X