[1488] Nowy blog: Bzdury licealistki

Autor: Nicole Delavery

Tytuł: Bzdury licealistki

Status: Trwające


{kliknij, aby zobaczyć bloga}
Opis:   Liceum - magiczny, niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich nastolatków czas. Wreszcie będę mieć chłopaka,wieczne imprezy i cheerleaderki obściskujące się z chłopakami na każdym kroku. No cóż, wybaczcie, ale rzeczywistość wygląda nieco inaczej.
Po pierwsze wcale nie jest tak że liceum to jest jeden wielki melanż i obijanie się. Jeśli u was tak jest to najprawdopodobniej poszliście do złego liceum i radze wam stamtąd uciekać gdzie pieprz rośnie.
Tak samo jest z przeskokiem ocen-jest praktycznie niemożliwe, żebyście mieli tak samo dobre oceny jak w gimnazjum, jeśli tak się zdarzyło to:
a) jesteście geniuszami
b) poszliście do ZŁEJ szkoły
Nie mówię, że zawsze tak będzie. Chodzi mi głównie o pierwsze dwa miesiące, gdzie trzeba się przestawić z jednego systemu nauczania na drugi, często jeszcze bardziej absurdalny. Tym właśnie jest liceum - nagłym, gwałtownym dorośnięciem na które nikt nie jest przygotowany. Tu nie ma czegoś takiego że nauczyciela będzie obchodziło, że nie napisałeś kartkówki czy przez przypadek wpisał ci nieobecność na lekcji. To ciebie ma to obchodzić i to ty masz się tym zająć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Mrs Black | WS X X X