[1489] Nowy blog: Jestem przy tobie

Autor: Wiecznie Szepczący

Tytuł: Jestem przy tobie

Status: Trwające


{kliknij, aby zobaczyć bloga}
Opis:   Ray nie miał łatwo. Świat wypełniony nietolerancją zawsze rzucał mu kłody pod nogi. Nieakceptująca go rodzina nigdy go nie wspierała. Nie miał nikogo, dopóki nie poznał jej. W tedy wszystko się zmieniło. Rozejrzał się dokoła i spostrzegł, jak wiele cudownych osób go otacza i jak wiele są gotowi dla niego zrobić.
Susan nigdy nie pasowała. Nie była duszą towarzystwa. Zawsze zabiegana, nieuporządkowana i najgorsze, wrażliwa. Wegetarianka, po rodzinnych dramatach. Straciła zaufanie do ludzi i rodziny. A potem poznała Ray’a. Stali się najlepszymi przyjaciółmi. Rozumieli się, dogadywali i robili wszystko razem. W tedy otworzyła się. Poznała mnóstwo osób. Zakochała się. Ale nikt nie był w stanie zastąpić jej Ray’a. Byli dla siebie jak rodzeństwo, którego nigdy nie mieli.
Teraz są już dorośli. Mieli zamieszkać razem w Oakland i zacząć studiować. Ray dostał się na medycynę, a Susan do szkoły aktorskiej. Nagle, jeden wypadek zmienił w ich życiu wszystko. Okazało się, że chłopak Ray’a i dziwny, nieznajomy, obserwujący od dawna Susan, nie są w cale tymi, za kogo ich wszyscy mieli. Natomiast przyjaciele odegrają ważną rolę w życiu tych nierozłącznych przyjaciół. „Kiedy wszystko się wali, a uczucia biorą górę, nie wolno wam płakać! Łzy to dowód na emocje, uczucia i słabość. Nawet nie wiecie, jak wiele jesteście w stanie zrobić, kiedy wasze uczucia przejmą nad wami kontrolę. Musicie być silni. Nie wolno wam się poddawać, bo w tedy wszystko straci sens.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Mrs Black | WS X X X