[1522] Nowy blog: Przeznaczona

Autor: Jasy Snape

Tytuł: Przeznaczona

Status: Trwające


{kliknij, aby zobaczyć bloga}
Opis:   Co by się stało, gdyby połączyć chorobliwą fascynację postacią Severusa Snape'a, pragnienie stworzenia dla niego lepszego, alternatywnego zakończenia wojny oraz antypatię do tak popularnego w fandomie romansu z Hermioną Granger? Tym właśnie myślom genezę zawdzięcza mój fanfiction (anty)Sev(mione). To nieco dramatyczna historia miłosna Severusa i młodszej od niego dwa razy mojej autorskiej postaci, która (niestety) dość mocno przypomina Hermionę.
Juliette jest normalną dziewczyną. Uczy się w Beauxbatons, mieszka w małej wiosce z matką i ciotką, ma problemy typowe dla nastolatków. Jej życie zmienia się kompletnie, gdy pewnego dnia dowiaduje się prawdy o swoim pochodzeniu i niespodziewanie zostaje postawiona w centrum konfliktu toczącego się w świecie czarodziejów. Od tego momentu znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Jej życie staje się celem wielu niebezpiecznych ludzi. Na domiar złego zostaje zupełnie sama i jest zmuszona podjąć decyzję dotyczącą swojej przyszłości, od której może zależeć całe jej życie oraz los wojny.
Jak Juliette poradzi sobie w zupełnie nowej sytuacji? Czy zdecyduje się stawić czoła swoim wrogom i stanie do walki w wojnie? Czy zaufa obcemu mężczyźnie pozostawionemu jej przez matkę, jako opiekun? Co jeszcze ją spotka i jak potoczą się losy wojny?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Mrs Black | WS X X X