[1138] Nowy post: "Malec - Szklany Pantofelek"


Coco Deer, Lelo przedstawia Rozdział 7 i 1/2 "Klub AA i inne ekscesy"

 Wspiął się po schodach, a następnie przekroczył próg apartamentu, który każdego dnia zmieniał swój wystój, niczym kameleon. Wystrój tym razem prezentował klimat lat 70 z elementami mody hippisowskiej. Ściany miały odcień seledynowy, a lampy-lawy rzucały na nie różnobarwne cienie. Poczuwszy charakterystyczny, ostry zapach alkoholu, oniemiał. Czyżby czarownik niczego się nie nauczył po ostatnim ekscesie?
- Cholera. Doigrałeś się, Bane! – wymamrotał sam do siebie. Pognał do salonu, lecz szybko tego pożałował. Stojący pośrodku szklany stół przystrojony był butelkami po whisky. Obok niego leżał nieprzytomny czarownik, a Prezes Miau chwiejnym krokiem zataczał się po salonie.
- Upiłeś kota?! - wykrzyczał zdenerwowany Nephilim. Czarownik powoli otworzył oczy.
- Kawy... - wyjęczał, przytulając zdjęcie z Aleciem przebranym w strój króliczka playboya. Nadal nie był w stanie rozgryźć, jak udało mu się zmusić go do pozowania w tym idiotycznym stroju. Chociaż.. Chłopak pomasował się po skroniach. Wolałby jednak naprawdę nie widzieć. Powrócił jednak myślami do obrazu nędzy i rozpaczy roztoczonego przed nim. Okłamał ojca, wymknął się z domu, a Magnus leży tu pijany?! Czy ta cholerna wróżka wie, jak alkohol wpływa na potencję?! Nephilim w przeciwieństwie do Dzieci Lilith nie żyją wiecznie, wliczając w to ich starzejące się stopniowo organy.
- Zwariowałeś?! - zagrzmiał ponownie głosem przepełnionym bezsilnością.
- Kawy...wody…kuźwa, kefiru! - wydusił z siebie po raz kolejny bliski płaczu Azjata. - Ja... Ja ich potrzebuję...moje życie! Od tego zależy moje życie!!! Moja głowa!

Kategoria: Fanfiction, Dary Anioła, Shadowhunters

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Mrs Black | WS X X X