Zgłoszenia

UWAGA!
Wprowadziliśmy nowe oznaczenia do zgłoszeń. Od teraz możesz dodać paringi, kategorie wiekowe oraz inne tagi. Tutaj znajdziesz niektóre z nich.Formularz zgłoszeń NOWYCH BLOGÓW:

Adres bloga*:
Autor:
Tytuł:
Kategoria/kategorie bloga (proszę nie zapominać o podkategoriach dla fanfiction!):
Opis:
Aktualny stan opowiadania (trwające/zakończone):
Miejsce, w którym znajduje się link/button KE:
Zwiastun (jeśli takowy posiadasz):
Hasło (ukryte w Regulaminie):

Formularz zgłoszeń NOWYCH ROZDZIAŁÓW/POSTÓW:
Adres bloga*:
Tytuł bloga:
Autor bloga:
Tytuł rozdziału:
Fragment rozdziału:
Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!):
Hasło (ukryte w Regulaminie):
Jeżeli nie widzisz swojego zgłoszenia, a blog nie został jeszcze dodany do spisu, najprawdopodobniej znajduje się w kolejce lub zaraz zostanie do niej dodany. Posty nie są publikowane od razu po zgłoszeniu! 
Zgłoszenia nie są usuwane bez powodu, autor zawsze jest informowany o błędzie.
*UWAGA!  Pełen adres bloga wraz z protokołem HTTPS lub HTTP, czyli np. http://katalog-euforia.blogspot.com/

3 komentarze:

 1. https://o-spadaniu-gwiazd-blogspot.com
  O spadaniu gwiazd
  Freyja
  Rozdział 1

  Hrodgar już w kilka dni po tym, jak dał się namówić swojej uroczej żonie na wysłanie do arcymaga z Akademii Magów na Beltanei listu z ofertą pracy dla nadwornego maga, pożałował swojej decyzji. Choć od śmierci jego szalonego ojca minęło już ponad dwadzieścia lat, nadal nie do końca mógł się otrząsnąć i przekonać do magów. Jedyny wyjątek stanowiła Sigrun — cesarzowa, którą pojął za żonę pomimo, iż nosiła w sobie magiczny dar. Ale ona była trollkaris. To zupełnie coś innego. Jej moc była bardziej ograniczona, miała inną naturę, niż niszczycielska siła magów Sefemisa, skutecznie ograniczana przez błogosławioną toksynę. Niemniej jednak co się już stało, nie mogło zostać cofnięte — to znaczy mogło, ale Hrodgar z całą pewnością nie zamierzał robić z siebie przed arcymagiem idioty i w ostatniej chwili zmieniać zdania W tej decyzji utwierdziło go tylko otrzymanie odpowiedzi od tegoż, wraz z informacjami na temat kandydata — a właściwie kandydatki — i datą jej przybycia.
  Fantasy
  oksymoron

  OdpowiedzUsuń
 2. Adres bloga*: Hymn-for-the-missing.blogspot.com
  Tytuł bloga: Hymn for the missing
  Autor bloga: Malusiaa Herondale
  Tytuł rozdziału: Rozdział 1
  Fragment rozdziału: Mijały dni, tygodnie, miesiące, a z nią było coraz gorzej. Miała problemy z wykonywaniem najprostszych, codziennych czynności. Brakowało jej siły oraz chęci do życia. Wydarzyło się to prawie rok temu, ale w jej głowie dalej te same słowa odbijały się echem. Pani rodzice nie żyją. – Dziewczyna cały czas nie przyjmowała tego do wiadomości. Nie raz przychodziła pod swój stary dom i dopiero wtedy uświadamiała sobie, że nie spotka już tam rodziców, że już nigdy ich nie zobaczy. Mała Cassie również. Jej młodsza, słodka siostrzyczka. Miała niecałe dwanaście lat. Dziewczyny od zawsze świetnie się dogadywały, co jest trochę rzadko spotykane przy rodzeństwie z większą różnicą wieku. Co sobotę – po tym, jak Lily odespała już piątkową imprezę – siadały razem w salonie i oglądały bajki, grały w gry i jadły żelki, czyli w skrócie mówiąc radośnie spędzały czas. Później wracali ich rodzice i się do nich przyłączali. Wspólnie oglądali jakiś film, dopóki mała nie zasnęła. Ojciec brał ją na ręce, zanosił do pokoju i całował w czoło. Było tak pięknie...
  Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!): Romans, Lily Collins, Ross Lynch,
  Hasło (ukryte w Regulaminie): oksymoron

  OdpowiedzUsuń

© Mrs Black | WS X X X