Pytania/Zmiany

Macie do nas jakieś pytania? Chcecie poinformować nas o zmianach na Waszych blogach? Piszcie śmiało! Nie gryziemy :)


Administracja KE

9 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmiana nazwy bloga ,,Żarłoczny czas niszczy wszystko prócz nas" na ,,Żarłoczny czas"
  Zmiana opisu:
  Żarłoczny czas niszczy wszystko prócz nas...
  Wszystko zaczęło się wiele wieków temu, gdy sto wybranych osób zostało obdarzonych umiejętnościami podróży w czasie. Każda z nich posiadała swoją specjalną cechę, która wyróżniała ją na tle innych. Gdy zaczęli umierać, okazało się, że ich umiejętność nie ginie, ale jest przekazywana dalej ­- nie potomkom, nawet nie ludziom tej samej narodowości - w przypadkowy sposób, który rządzi się tylko jedną regułą: nie ma podróżnika w czasie w tym samym wieku. W każdym roku rodzi się jeden podróżnik. Po pewnym czasie, gdy pojawiły się osoby zainteresowane tym zjawiskiem, zasad zaczęło przybywać... a podróże w czasie stały się jedną z najlepiej strzeżonych tajemnic.
  Vira nie powinna o tym wiedzieć. Nie powinna być z tym związana. Ale Czas... miał swój własny plan...

  OdpowiedzUsuń
 3. Blog "Teen Titans Forever" z adresu http://susan-teentitans.blog.pl/ został usunięty. Jeśli przeniosłam treść na nowego bloga to muszę to od nowa zgłaszać czy wystarczy podać zmieniony adres?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy podać zmieniony adres. W wolnej chwili dokonam zmiany w reklamie. Przy zgłaszaniu nowych rozdziałów należy podawać już nową domenę.

   Usuń
  2. Okej, dzięki, to jakby coś: https://we-cannot-exist.blogspot.com/

   Usuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Siemka :)
  Chciałabym poprosić o zmianę screena z mojego bloga na aktualny, widoczny na blogu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej,
  Prosiłaym o zmiane tytułu bloga, opisu bloga oraz miniaturki odsyłającej w poście na aktualną (link do bloga: http://kociol-pelen-amortencji.blogspot.com)

  link do postu u Was: http://katalog-euforia.blogspot.com/2016/03/951-nowy-blog-greatest-thing-youll-ever.html)

  Proszę o zmianę na:
  Tytuł bloga: "To jest prawdziwa przyjaźń – osłaniać innych nawet kosztem siebie."
  Opis bloga: "Groźny czarodziej Lord Voldemort nadal jest nieuchwytny dla aurorów. W ukryciu zrzesza kolejne dziesiątki nowych popleczników – Śmierciożerców. Początkowo jego ataki nie były częste, lecz z biegiem lat groźby, czy porwania są już niemal codziennością. Dyrektor Hogwartu Albus Dumbledore ponownie zwołuje "Zakon Feniksa", który swoją działalnością stara się powstrzymać plany Lorda Voldemorta.
  Istnieje miejsce, gdzie jego terror nie sięga. W Hogwarcie uczniom nic nie grozi, bo czuwa nad nimi dyrektor Albus Dumbledore. Wielu uczniów jest świadomych tego, że lada dzień świat się zmieni i trzeba będzie wybrać swoją stronę. Jedni już wybrali Czarnego Pana, a inni chcą działać w opozycji i dążą do tego, by po zakończeniu Hogwartu walczyć ze złem.

  Minie wiele lat, pojawi się zwątpienie, wielu czarodziei straci swoje domy i rodziny, ale mają nadzieję..."


  Przepraszam za kłopot :)
  Pozdrawiam serdecznie!
  SBlackLady

  OdpowiedzUsuń
 7. Witam. Bardzo bym prosiła o zmianę opisu bloga "Biały Lotos" z kategorii fantasy pod adresem http://dragon-story.blogspot.com na ten:

  Wydawałoby się, że zostanie jednym z legendarnych Posiadaczy, odmieni życie na lepsze, a zainteresowanie rządu to znak stania się kimś ważnym, cennym. Zapewni dobrobyt. Niestety rzeczywistość okazała się okrutna. Sieć kłamstw, tajemnic, manipulacji i intryg znacznie utrudnia dostrzeżenie prawdy, która kryje się za zasłoną iluzji. Posiadacze nie tylko muszą zmierzyć się z trudnościami rzucanymi im przez los, ale również uważać na Alexa, namawiającego na współpracę ze Stowarzyszeniem Odrodzenia. Nikt jednak nie chce wyjawić prawdziwych zamiarów tej niebezpiecznej organizacji, a odmowa oznacza wojnę.
  Nadszedł czas na odblokowanie wspomnień, aby poznać przeszłość i wiedzieć, jaki powinien być następny krok. A prawda może być szokująca.
  Zaczyna się gra na śmierć i życie. Czy aby pokonać bestię, samemu trzeba stać się potworem?

  Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

© Mrs Black | WS X X X