Zgłoszenia

UWAGA!
Wprowadziliśmy nowe oznaczenia do zgłoszeń. Od teraz możesz dodać paringi, kategorie wiekowe oraz inne tagi. Tutaj znajdziesz niektóre z nich.Formularz zgłoszeń NOWYCH BLOGÓW:

Adres bloga*:
Autor:
Tytuł:
Kategoria/kategorie bloga (proszę nie zapominać o podkategoriach dla fanfiction!):
Opis:
Aktualny stan opowiadania (trwające/zakończone):
Miejsce, w którym znajduje się link/button KE:
Zwiastun (jeśli takowy posiadasz):
Hasło (ukryte w Regulaminie):

Formularz zgłoszeń NOWYCH ROZDZIAŁÓW/POSTÓW:
Adres bloga*:
Tytuł bloga:
Autor bloga:
Tytuł rozdziału:
Fragment rozdziału:
Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!):
Hasło (ukryte w Regulaminie):
Jeżeli nie widzisz swojego zgłoszenia, a blog nie został jeszcze dodany do spisu, najprawdopodobniej znajduje się w kolejce lub zaraz zostanie do niej dodany. Posty nie są publikowane od razu po zgłoszeniu! 
Zgłoszenia nie są usuwane bez powodu, autor zawsze jest informowany o błędzie.
*UWAGA!  Pełen adres bloga wraz z protokołem HTTPS lub HTTP, czyli np. http://katalog-euforia.blogspot.com/

20 komentarzy:

 1. Adres bloga: https://rose-to-nie-rosie.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Cześć, jestem Rose Weasley. Żartuję, gdy czuję się niezręcznie.
  Autor bloga: Lithine
  Tytuł rozdziału: [30]"To nie czas na takie bzdury, ty ruda wariatko!"
  Fragment rozdziału:
  – Cudownie – mruknęła Rose pod nosem, odsuwając od siebie talerz z jajecznicą. Nagle straciła apetyt. – Posłałam ojca do szpitala.
  – Ha! – wykrzyknął Hugo, celując w nią widelcem. – Mówiłem, że będzie miał zawał.
  – Nie miał zawału. – Dziewczyna przewróciła oczami. – Spadł ze schodów.
  Mimo wszystko, największe zaskoczenie przeżyli przy ostatniej kontrowersyjnej przesyłce, a mianowicie wyjcu od Dracona Malfoya.
  Scorpius był w takim szoku, widząc czerwoną kopertę zaadresowaną do siebie, że nawet nie przeszło mu przez myśl, by spróbować z nią uciec. Po prostu wpatrywał się w nią i pozwolił, żeby eksplodowała mu w rękach.
  – …SCORPIUS! JAK MOGŁEŚ ZATAIĆ TO PRZED SWOIM OJCEM?! MASZ W OGÓLE POJĘCIE W CO SIĘ WPAKOWAŁEŚ?! WEASLEY MA NIE PO KOLEI W GŁOWIE I NAWET NIE MAM NA MYŚLI ROSE! BŁAGAM, POWIEDZ, ŻE UŻYWASZ ZAKLĘCIA ANTYKONCEPCYJNEGO – CI LUDZIE MNOŻĄ SIĘ JAK KRÓLIKI!
  Albus starał się uspokoić zarumienionego ze wstydu i złości Scorpiusa, podczas gdy Rose zerknęła na stół nauczycielski. Draco siedział tam, bardzo z siebie dumny, próbując powstrzymać się od śmiechu. Rose zmarszczyła brwi. Jakby nie dość niedorzeczny był fakt, że ganił Scorpiusa za coś, co, jak dał do zrozumienia, popierał, to jeszcze uznał za konieczne wysłać do syna wyjca, mimo że siedział jedynie kilkanaście metrów od niego.
  Kategorie: fanfiction, Harry Potter
  Hasło: polimorfizm

  OdpowiedzUsuń
 2. Adres bloga*: https://melodie-serc.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Wrota Śmierci
  Autor bloga: Calliste
  Tytuł rozdziału: II rozdział
  Fragment rozdziału: Po kilkunastu sekundach usłyszała skrzypnięcie wozu. Bryczka zakołysała się lekko pod ciężarem osoby, która zdecydowała się na nią wejść. Przerażona dziewczynka pisnęła cichutko ze strachu, a serce Hailey niemal stanęło w gardle, gdy ktoś odkrył płachtę.
  Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!): Fantasy
  Hasło (ukryte w Regulaminie): polimorfizm

  Z góry bardzo dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Adres bloga*: http://michcioxblog.blogspot.com
  Tytuł bloga: Historia Michała
  Autor bloga: Night Hunter
  Tytuł rozdziału: Rozdział 101 - Ojciec i syn
  Fragment rozdziału: Pokemon zatrzymał się tuż przed nimi, a wtedy Michał zlustrował ujeżdżającego go trenera. Mężczyzna miał krótkie blond włosy i ubrany był w czarny płaszcz i czarne spodnie. Jego sylwetka była zwyczajna. Na przepełnionej zarostem twarzy widniała surowa mina.
  -Michał Zoldrey prawda? - powiedział schodząc z Rhyhorna.
  Chłopak był zaskoczony, ale bardzo szybko się z tego otrząsnął, bo dobrze wiedział, że takie rzeczy nie powinny go już dziwić.
  -Mogę w czymś pomóc? - odpowiedział.
  -Gdzie jest mój syn Dave?
  Tego zdziwienia nie mógł opanować.
  -Dave to pana syn?
  W tamtej chwili dołączyła do nich pozostała trójka.
  -Tato? Co ty tu robisz? - zapytał na start zaskoczony Dave.
  Mężczyzna rozejrzał się wokoło i powiedział.
  -Nazywam się Robert Ward, wybaczcie moje maniery - zwrócił się w stronę przyjaciół swojego potomka, a następnie przeniósł wzrok w jego stronę. - Jestem tu by zabrać cię do domu synu - oznajmił z poważnym wyrazem twarzy.
  Kategorie: Dramat, Przygodowe, Sensacyjne, Fanfiction, Pokemon
  Hasło: polimorfizm

  OdpowiedzUsuń
 4. Adres bloga*: https://pozytywnienastawionadozycia.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Pozytywnie nastawiona do życia
  Autor bloga:Julia K.
  Tytuł rozdziału: Stephen King "Carrie" - recenzja książki.
  Fragment rozdziału: Mam nadzieję, że Stephena Kinga nie trzeba nikomu przedstawiać. Ale gdyby ktoś nie słyszał; mistrz grozy i horroru. Powieści jego autorstwa przeszły do klasyki gatunku np. „Lśnienie” czy „Cmętarz zwieżąt”. W tej recenzji chciałabym skupić się na powieści Kinga – „Carrie”
  Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!): Hobby, recenzje, refleksje
  Hasło (ukryte w Regulaminie):polimorfizm

  OdpowiedzUsuń
 5. Adres bloga: https://kuroshitsujizbior.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Kuroshitsuji. Zbiór wolnych opowiadań.
  Autor: Andatejka
  Tytuł rozdziału: Ulotność, część 4
  Fragment rozdziału: – Nie widziałem pana wcześniej w tym stroju – rzucił Ciel, pozwalając, aby jego myśli wybrzmiały w korytarzu. Ciotki zresztą też nie widział, zawsze otaczała się swoją ukochaną czerwienią, aż ciężko mu było wyobrazić, że ona tak samo, jak Mallcote i reszta, w pracy wyglądali zupełnie inaczej niż w domu i na przyjęciach, gdzie pokazywali światu swoją druga twarz.
  – Proszę mówić mi James – odwrócił się na chwilę, darząc ich ciepłym uśmiechem – używam go tylko tutaj, przy sekcji i w szpitalu, w trosce o dobro pacjentów.
  – Nie spoufalam się ze współpracownikami – odpowiedział sucho Ciel, aż Mallcote jęknął w duchu. Czy ten dzieciak zawsze był taki gburowaty i oschły? Ile by nie próbował go do siebie zachęcić, zawsze kończyło się to fiaskiem.
  – Jak często odzież robocza jest poddawana czyszczeniu? – zainteresował się Michaelis, a pytanie bruneta ponownie zbiło nieco Jamesa z tropu. Przez chwilę tylko popatrzył się na niego jak na idiotę, nie mogąc nic powiedzieć.
  – Przynajmniej raz w tygodniu. W razie potrzeby, częściej. Co to ma wspólnego ze śledztwem?
  – Proszę o wybaczenie, moje pytanie było niestosowne – odpowiedział z pełną kurtuazją w głosie kamerdyner. Mallcote odniósł wrażenie, jakby patrzył się na rękawy jego płaszcza i nieco niezgrabnym ruchem przysunął do siebie zaplamiony skrawek materiału, tak, aby był dokładnie między jego tułowiem, a ręką.
  Kategorie: Fanfiction, kuroshitsuji, kryminał, historyczne
  hasło: polimorfizm

  OdpowiedzUsuń
 6. Formularz zgłoszeń NOWYCH ROZDZIAŁÓW/POSTÓW:
  Adres bloga*: https://malkavar.blogspot.com
  Tytuł bloga: Psychologia
  Autor bloga: MalKavar
  Tytuł rozdziału: My - Epilog
  Fragment rozdziału:
  Czyli to jednak nie koniec. Znowu żyje? Przetarł oczy rękawem. Był w parku, gdzie zawsze pokonywał bariery samego siebie. Obok stała Jessica, zmęczona i pogniewana na niego. Mimo wszystko była. Nie stracił swojego ułamka sekundy. Wciąż zostało mu kilka rozdziałów do napisania.
  Kategorie: Psychologiczne, Horror
  Hasło: polimorfizm

  OdpowiedzUsuń
 7. Nowe posty
  Adres bloga*:http://sprawy-katarzyny.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Sprawy Katarzyny
  Autor bloga: Re(Beca)
  Tytuł rozdziału: 1.Sprawa Słowackiego
  Fragment rozdziału: — Myśli Pani, że uczniowie mogą mieć jakiś związek z kradzieżami? — zapytał mężczyzna trochę zdziwiony. Starałam się odczytać coś z jego twarzy. Sprawiał wrażenie jakby już coś o tym wiedział.

  — Tak, ale nie wszyscy. Tylko muszą być wyłącznie uczniowie pana Bruzdy. Z tego, co innych pytałam, to nie wiedzą nawet o tej akcji.
  — Mhm… — zaczął intensywnie myśleć. Podrapał się po swojej łysej głowie, widać było, że już parę lat spędził na tym stanowisku i wiele rzeczy doświadczył. — Niech pani pójdzie do pani Szczurek, chemiczki. Narzekała ostatnio na pewną grupę na radzie pedagogicznej. Szczerze, to zbagatelizowaliśmy trochę ten problem.

  — Dziękuje. Spróbuję. —Uścisnęłam rękę i wyszłam z gabinetu na poszukiwanie chemiczki.
  Znalazłam panią Szczurek na korytarzu, gdzie miała dyżur. Z chęcią zaczęła mi opowiadać o problematycznej ekipie uczniów.
  Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!):Kryminalne
  Hasło (ukryte w Regulaminie): polimorfizm.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nowy rozdział

  Adres bloga: http://mrok-weiry.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Ona cienia nie miała, jego cień miał kolce.
  Autor bloga: Szamanka
  Tytuł rozdziału: XIX - Impuls. Część I.
  Fragment rozdziału:
  Ayla miała wrażenie, że na tylnym siedzeniu samochodu zrobiło się ciaśniej. Umef, który koło niej siedział, już wcześniej zajmował sporo miejsca, gdyż duży był z niego chłopak. Teraz jednak jakby urósł. Unikała patrzenia na niego, gdyż Niedźwiedź nadal był na nią obrażony o Samela. A przecież był to tylko zwykły flirt! Głupi Kolec od razu roił sobie w głowie, że ona, cudowna Ayla, chciałaby się z nim związać. Jednak jego rozpychanie się naprawdę zaczęło ją drażnić. Z każdą chwilą był coraz bliżej niej, a włosy z jego rąk łaskotały odkryte przez koszulkę na ramiączkach blade ramiona rudowłosej. Że też wcześniej nie zauważyła jak bardzo był owłosiony! Jakby miał futro... Nieprzyjemny dreszcz przeszedł jej wzdłuż kręgosłupa. Kątem oka zerknęła na Umefa i zobaczyła niedźwiedzią łapę, wydłużony pysk i zwierzęce oczy, dwa ciemne paciorki, wbite w nią nieustępliwie. Tuż pod czarny, wilgotnym nosem widziała uchyloną paszczę, a w niej rząd śnieżnobiałych zębów. Przełknęła ślinę, powoli przenosząc wzrok do przodu, gdzie Parsie wyrastała lwia grzywa.
  – Samel...? – Głos Ayli brzmiał niepewnie, zabarwiony nutą lęku.

  Kategorie: Urban fantasy, Horror
  Hasło: polimorfizm

  OdpowiedzUsuń
 9. Adres bloga*: http://noca-nie-widac-tu-gwiazd.blogspot.com/
  Autor: Mercury Eff
  Tytuł: Nocą nie widać tu gwiazd
  Kategoria/kategorie bloga: LGBT, dramat, sensacyjne, romans
  Opis:
  Kryminalna obyczajówka ze sporą dawką komedii. Akcja osadzona jest w naszej pięknej stolicy, w której klimaty gangsterskie mieszają się z highlifem i hipsteriadą, a to wszystko z nutką poszukiwania samego siebie w tej miejskiej dżungli oraz z morderstwem i romansem w tle.
  Aktualny stan opowiadania (trwające/zakończone): trwające
  Miejsce, w którym znajduje się link/button KE: na dole
  Zwiastun (jeśli takowy posiadasz): -
  Hasło (ukryte w Regulaminie): kaligynefobia

  OdpowiedzUsuń
 10. Nowy rozdział ; )
  Adres bloga*: http://wandawadlewa.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Przyszłość usłana różami
  Autor bloga: WandaWadlewa
  Tytuł rozdziału: Pustka
  Fragment rozdziału:

  – Kim jest Kat? – zapytała, wpadając do jego gabinetu. Wyrzuciła to z siebie na tyle agresywnie, że pudełko, które jej mąż trzymał w ręku, spadło z głośnym trzaskiem na podłogę. Zaklął pod nosem i zaczął ręcznie zbierać jego zawartość. Nie odpowiedział... albo po prostu nie zdążył odpowiedzieć, bo nie dała mu ani chwili na zebranie myśli. – Spuścić cię na chwilę z oczu i już latasz z jakimiś lafiryndami. Na kryzys wieku średniego jest chyba trochę za wcześnie...

  Odłożył pudełko na stół ze stoickim spokojem, który wypracował przez lata życia w miejscu stanowiącym kolebkę szaleństwa. Przeniósł na nią swoje spojrzenie, które przeszyło ją aż do kości.

  – Co jest? – powtórzył pytanie, które zadał jej dosłownie kilka minut wcześniej, ale tym razem ton jego głosu był bardziej dobitny.

  Kategorie: Fan Fiction, Harry Potter, obyczajowe
  Hasło (ukryte w Regulaminie): polimorfizm.

  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Adres bloga: https://dangerous-sought-out.blogspot.com/
  Autor: Shayen
  Tytuł: Danger is a beautiful thing when it is purposefully sought out.
  Kategorie bloga: Fanfiction, Naruto
  Opis: Jedynym, co mnie najbardziej przerażało to to, że na samym końcu tonęłam. Z każdą sekundą, minutą, godziną. Wcześniej miałam wszystko, co dusza może zapragnąć: przyjaciółkę, rodziców, ich miłość. A mimo wszystko dryfowałam w przestrzeni czasu patrząc, jak przelewa mi się on przez palce. Brakowało mi jednego - celu. Wszystko to, było dla mnie bezbarwną tułaczką przez codzienność. Aż do tego momentu. W końcu, każdy chce być wolny, prawda?
  Aktualny stan opowiadania: trwające
  Miejsce, gdzie znajdziemy link do KE: zakładka "linki"
  Hasło: kaligynefobia.

  OdpowiedzUsuń
 12. Adres bloga: http://ai-o-isoide.blogspot.com/
  Autor: Shayen
  Tytuł: Ai o Isoide
  Kategorie bloga: Fanfiction, Naruto
  Opis: Od niedawna mogła uznać siebie za typową nastoletnią uczennicę, która żyła bez większych problemów oraz trosk. Wszystko zaczęło się drastycznie zmieniać po śmierci jej przyszywanego, starszego brata, którego kochała ponad wszystko. Niedługo zaraz po jego pogrzebie, wyjechała wraz z ojcem z kraju, by ponownie powrócić po kilku miesiącach i zapoczątkować łańcuch niechcianych wydarzeń. W momencie, gdy ponownie ujrzała jego przenikliwe, jasne niczym lodowiec oczy, czuła jak wewnątrz niej jakaś cząstka ponownie umiera.
  Aktualny stan opowiadania: trwające
  Miejsce, gdzie znajdziemy link do KE: zakładka "linki"
  Hasło: kaligynefobia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Adres bloga: http://zaslonamilczenia.blogspot.com/
  Autor: Anna
  Tytuł: Zasłona milczenia
  Kategorie bloga: Kryminalne
  Opis: W Gdańsku dochodzi do brutalnego morderstwa właścicielki kawiarni. Na ciele ofiary widnieje tatuaż, który zdaje się być wiadomością od mordercy. Wkrótce zostaje zamordowany młody student medycyny.
  Beata Szczygłowska – komisarz z wydziału dochodzeniowo-śledczego, wraz z dwójką partnerów próbują rozwiązać sprawę, mimo że morderca jest wciąż o krok dalej. Wbrew ich oczekiwaniom, największym problemem niespodziewanie stają się bliscy ofiar, którzy nawet nie starają się współpracować. A kiedy dochodzi do tego prokuratura, która domaga się jak najszybszego zakończenia śledztwa, do Beaty Szczygłowskiej dociera, że właśnie natrafiła na najtrudniejszą sprawę w swoim życiu.
  Aktualny stan opowiadania: trwające
  Miejsce, gdzie znajdziemy link do KE: Zakładka "linki"
  Hasło: kaligynefobia.

  OdpowiedzUsuń
 14. Adres bloga: http://miastomroku.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Miasto Mroku
  Autor bloga: Szymon Gibki
  Tytuł rozdziału: Rozdział 3.5
  Fragment rozdziału:
  "Dziewczyna zaczęła ocierać o siebie dłonie, próbując wykrzesać z nich trochę ciepła.
  Czy ona naprawdę chce nas pożreć? Przecież to niehumanitarne.
  Na samą tę myśl Phoebe zaczęła nieświadomie chichotać.
  Jestem po prostu chora, stwierdziła."

  Kategorie: Fantasy, Obyczajowe, Młodzieżowe, Przygodowe
  Hasło: poliformizm

  OdpowiedzUsuń
 15. Adres: https://smak-magii.blogspot.com/
  Autor: kudikot
  Tytuł bloga: Na Wielkim Pustkowiu
  Tytuł rozdziału: Rozdział IX
  Kategoria: fantasy
  Fragment:
  Evas opuścił mieszkanie Eana lekko poirytowany. Liczył na to, że po pokonaniu Dannela zazna trochę spokoju, ale życie najwyraźniej miało dla niego inne plany. Nie dość, że ta cała Lonnie chce przeprowadzać rewolucję, to jeszcze jakieś osneańskie miasteczko zostało zaatakowane przez magów.
  Ean podejrzewał ludzi Dannela i Evas się z nim zgodził. Miał wyruszyć jeszcze przed zapadnięciem zmroku, żeby ich powstrzymać.
  Evas sądził, że bez problemu poradziłby sobie z nimi sam, ale Ean był odmiennego zdania. Kazał zabrać mu ze sobą przynajmniej Ajsię. Chłopak nie protestował za bardzo — jeśli już miał wziąć jakieś wsparcie, kobieta była dobrym wyborem. Przynajmniej nie będzie mu przeszkadzać.
  Evas skierował się do własnego mieszkania, żeby się przygotować, Ean w tym czasie wysłał wiadomość do Ajsii — mieli spotkać się przy Drugiej Bramie. Chłopak miał nadzieję, że kobieta nie będzie protestowała i zgodzi się na tę wyprawę. Inaczej musiałby znaleźć kogoś innego, a nikt szczególny nie przychodził mu do głowy. Lubił podróżować z Sandrem, ale mężczyzna nie nadawał się na tego rodzaju misję.
  Hasło: polimorfizm

  OdpowiedzUsuń
 16. Adres bloga: http://ibleedingout.blogspot.com
  Tytuł bloga: Bleeding Out
  Autor bloga: Adna
  Tytuł rozdziału: Rozdział dwudziesty
  Fragment rozdziału: „– Kto tu jest? – wyszeptała nieznajoma, podnosząc się do pionu. Bezbłędnie odnalazła wzrokiem miejsce, w którym stał, choć przysłaniały go krzewy. – Pokaż się. No już!
  – Spokojnie. – Kornel wyszedł powoli z ukrycia z uniesionymi rękoma. – Nie skrzywdzę cię.
  – Proszę – wyszeptała drżącym głosem. – Nie podchodź.
  Wampir zmarszczył czoło, ale nie posłuchał prośby. Zatrzymał się dopiero na wyciągnięcie ręki przed kobietą, która przylgnęła plecami do chropowatej kory drzewa. Przekrzywił delikatnie głowę i, przymykając powieki, wciągnął w nozdrza jej zapach.
  – Kim jesteś? – Otworzył oczy i wpatrywał się uparcie w jej twarz, a gdy nie odpowiedziała, pochylił się w jej stronę. – Mogę sam się dowiedzieć, ale nie mam w zwyczaju zaglądania w czyjeś myśli bez wyraźnej potrzeby.”
  Kategorie: Fantasy
  Hasło: polimorfizm

  OdpowiedzUsuń
 17. adres bloga: https://dramione-hogwarckie-opowiesci.blogspot.com/

  autor: Essentia Lepore

  nazwa: dramione-nienawiść=miłość

  kategoria: Fanfiction, Harry Potter

  opis: Uczniowie wracają po bitwie do Hogwartu, by dokończyć naukę. Wszystko pomiędzy Draco Malfoy'em, Blaisem Zabinim i złotą trójcą Gryffindoru byłoby podobnie jak wcześniej, gdyby nie jedna, mała, przebiegła i bardzo bliska Draconowi osóbka, która wywraca ich poglądy do góry nogami, a oni nawet tego nie zauważają.
  Jakie przyniesie to konsekwencje? Czy Ślizgoni i Gryfoni dalej będą trwać w wojnie pomiędzy ich domami?

  aktualny stan: trwające

  button jest w zakładce 'należę do:'

  hasło: kaligynefobia

  OdpowiedzUsuń
 18. 1. Autor bloga: BDB
  2. Adres bloga: https://byle-do-brzegu.blogspot.com/
  3. Tytuł bloga: Byle do Brzegu
  4. Kategoria bloga: LGBT, zbiory opowiadań
  5. Opis:
  Twórczość LGBT. Trochę romansów, trochę dramatów, ale przede wszystkim sporo życia. Bohaterowie opowiadań zmagają się z takimi problemami, jak każdy, a czasem może trochę większymi. Dojrzewają do bycia sobą. Uczą się na błędach, choć nie zawsze.
  Tobiasz z Michałem z serii Czas na wyczerpaniu przedstawiają lata swoich zmagań ze sobą nawzajem i z własnym ja, by stworzyć coś, co pod koniec dnia można by określić udanym związkiem.
  A bohaterowie pojawiającego się właśnie Numero Uno? Tu musicie sprawdzić sami. ; >
  6. Status opowiadania: trwające/zakończone
  7. Miejsce, gdzie na blogu znajduje się button/link: panel boczny na dole
  8. Hasło: kaligynefobia

  OdpowiedzUsuń
 19. Adres bloga: http://storiesofwild.blogspot.com
  Tytuł bloga: Kroniki Dzikiego Rodu
  Autor bloga: Alan Dzikowski "Cathbar"
  Tytuł rozdziału: Mrok Złotego Wieku – "Czy to jeden z trzech?"
  Fragment rozdziału:

  Rościgniew w czarnej szacie założył ręce na piersi i wysunął się spośród tłumu. Wysoki i umięśniony niczym boski wojownik budził respekt samym wyglądem. Stanął dumnie, lekko unosząc głowę.
  – Prawda. Rozmawiałem z nim, bo próbowałem wyjaśnić mości odynowi, jak wspaniała okazja spotkała nasze królestwo – odparł szarmanckim głosem, podkreślając słowa ruchem dłoni.
  – I wtedy akurat zginął? – zakpił Jósaf.
  – Powściągnij swój język książę. Plotki głoszą, że mości odyn Francis chciał oddać władzę waszmości synowi. Jego śmierć jest korzystniejsza tobie niż naszej ordynacji. Poza tym to nie ja byłem ostatnim rozmówcą, tylko tak się złożyło, że żona waszmości syna...

  Kategorie: Fantasy
  Hasło: polimorfizm

  OdpowiedzUsuń
 20. Zgłoszenie nowego bloga
  Adres bloga*: https://okruchy-z-szuflady.blogspot.com/
  Autor: Ayame
  Tytuł: Okruchy z szuflady
  Kategoria/kategorie bloga (proszę nie zapominać o podkategoriach dla fanfiction!): Zbiory opowiadań
  Opis: Strona, na której publikuję wszystko, co tylko przyjdzie mi do głowy – miniaturki, krótkie sceny. Czasem tylko kilka linijek, a czasem coś więcej. Stworzona, by rozwijać warsztat i wyciągnąć z tytułowej szuflady to, co przez długi czas się w niej kryło.
  Aktualny stan opowiadania (trwające/zakończone): trwające
  Miejsce, w którym znajduje się link/button KE: zakładka Linki
  Zwiastun (jeśli takowy posiadasz): brak
  Hasło (ukryte w Regulaminie): kaligynefobia

  OdpowiedzUsuń

© Mrs Black | WS X X X