Zgłoszenia

Formularz zgłoszeń NOWYCH BLOGÓW:
Adres bloga*:
Autor:
Tytuł:
Kategoria/kategorie bloga (proszę nie zapominać o podkategoriach dla fanfiction!):
Opis:
Aktualny stan opowiadania (trwające/zakończone):
Miejsce, w którym znajduje się link/button KE:
Zwiastun (jeśli takowy posiadasz):
Hasło (ukryte w Regulaminie):

Formularz zgłoszeń NOWYCH ROZDZIAŁÓW/POSTÓW:
Adres bloga*:
Tytuł bloga:
Autor bloga:
Tytuł rozdziału:
Fragment rozdziału:
Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!):
Hasło (ukryte w Regulaminie):
Jeżeli nie widzisz swojego zgłoszenia, a blog nie został jeszcze dodany do spisu, najprawdopodobniej znajduje się w kolejce lub zaraz zostanie do niej dodany. Posty nie są publikowane od razu po zgłoszeniu! 
Zgłoszenia nie są usuwane bez powodu, autor zawsze jest informowany o błędzie.
*UWAGA! Pełen adres bloga, czyli np. http://katalog-euforia.blogspot.com/

8 komentarzy:

 1. Adres bloga*: http://dramione-widmo-przeszlosci.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Widmo przeszłości
  Autor bloga: Vivianne Peverell
  Tytuł rozdziału: 9. Zresetować
  Fragment rozdziału:
  Dumny profil na tle ciemniejącego horyzontu prezentował się jeszcze dostojniej niż w okolicznościach dziennych, co wręcz ocierało się o niewykonalne. Nie trzeba by długo się zastanawiać, żeby przypisać ostre rysy do osoby panicza Malfoya, zajmującej aktualnie miejsce przy balustradzie na Wieży Astronomicznej. Oczy, w których płynne srebro przelewało się, niby w rytmie morskich fal, błyszczały nieznacznie, wolne od wszelkich masek i kpin przybieranych na użytek otoczenia. Gdyby wtedy ktoś zanurzył się w tym srebrnym spojrzeniu, już nigdy nie byłby w stanie całkiem się z niego wynurzyć. A że potem zostałoby ono zakryte kolejnym z tysięcy pozorów, ułamek nieostrożnego obserwatora zachowałby się w nim na zawsze, nie mogąc wydostać się z morza metalu.
  Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!): fanfiction, Harry Potter
  Hasło (ukryte w Regulaminie): stygmatyzacja

  OdpowiedzUsuń
 2. Adres bloga: http://oh-my-slytherin.blogspot.com
  Autor: Oleńska
  Tytuł: Regencja
  Kategoria/kategorie bloga: Fanfiction, Harry Potter
  Opis: Zapraszam na kolejny fanfik, który przewraca Londyn do góry nogami. Będą Śmierciożercy, elitarny zastęp aurorski Moody'ego, osobiste porachunki Huncwoci vs. Snape, a wszystko spryskane szczególnym eliksirem "KanonPrecz!". Londyn płonie, Regulus Black odwala partyzantkę, jednym słowem – anarchy in the UK oraz najgorsze 4 miesiące z życia Syriusza (i tym razem wcale nie mam na myśli Azkabanu).
  Aktualny stan opowiadania (trwające/zakończone): trwające
  Zwiastun (jeśli takowy posiadasz):
  Miejsce, gdzie znajdziemy button lub link do KE: po prawej w linkach
  Hasło (ukryte w Regulaminie): nomenklatura

  OdpowiedzUsuń
 3. Adres bloga: http://zamkniete-tresci.blogspot.com/
  Autor: Chingyu
  Tytuł: Zamknięte Treści
  Kategoria: Zbiory Opowiadań
  Opis: Zamknięte treści, to zbiór opowiadań różnego typu zaczynając od lekkich oraz przyjemnych fluffów, przechodząc przez drastyczne oraz pełnych smutków angsty, kończąc na przerażających horrorach oraz ciekawych smutach.
  Opowiadania są w głównej mierze poświęcane koreańskim idolom, ale również postaciom z Anime i Mang. W szczególności występują sceny homoseksualne, ale pojawiają się również heteroseksualne, dlatego każdy mógłby tutaj znaleźć coś dla siebie.
  Aktualny stan opowiadania (trwające/zakończone): Trwające
  Miejsce, w którym znajduje się link/button KE: Strona "Linkownia"
  Zwiastun (jeśli takowy posiadasz): - - -
  Hasło (ukryte w Regulaminie): nomenklatura

  OdpowiedzUsuń
 4. Adres bloga*: http://sins-of-the-angels.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Light in the Darkness
  Autor bloga: Nessa
  Tytuł rozdziału: Rozdział 41
  Fragment rozdziału: „[…] – Ali… Alyssa, do cholery! – zaoponowała Mary, ale dziewczyna nawet nie drgnęła, wciąż pewnie trzymając Nadię za gardło. Jej oczy błyszczały dziko, bardziej jak u bestii a nie kogoś, kto w choć niewielkim stopniu mógłby przypominać zagubioną, nieświadomą sytuacji studentkę.
  Chociaż to wydawało się niemożliwe, Nadia jakimś cudem zdołała się uśmiechnąć. Nie próbowała walczyć, wątpiła zresztą, by to przyniosło jakikolwiek skutek.
  – No i co teraz? – wykrztusiła z trudem, aż nazbyt świadoma uścisku, który dosłownie miażdżył jej krtań. Chociaż ledwo rozumiała własne słowa, czuła, że dziewczyna była w stanie ją usłyszeć. – Zabijesz mnie, tak jak twój ojciec wymordował moją rodzinę…?
  Alyssa zamarła.”
  Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!): Dark
  Hasło (ukryte w Regulaminie): stygmatyzacja

  OdpowiedzUsuń
 5. Adres bloga*: http://forever-you-said.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Forever you said
  Autor bloga: Nessa
  Tytuł rozdziału: Rozdział 50
  Fragment rozdziału: „[…] Kiedy zapanowała nad sobą na tyle, by móc się rozejrzeć, znów dostrzegła plamę czerni, dokładnie taką samą jak ta, która pochłonęła Marco, nim jednak zdążyła się nad tym zastanowić, wszystko potoczyło się bardzo szybko.
  – Jestem tutaj – zapewnił ją pośpiesznie wampir. Słyszała jego głos wyraźnie, tak jak i widziała wyciągniętą ku niej dłoń, chociaż ta już przynajmniej nie próbowała jej dotykać. Cóż, do czasu. – Nie bój się, Eveline. Po prostu chodź…
  – Niedoczekanie twoje, jeśli sądzisz, że ja… – zaczęła, ale i tym razem nie miała okazji, żeby chociaż spróbować dokończyć.
  Ciepłe palce bez jakiegokolwiek ostrzeżenia zacisnęły się wokół jej nadgarstka, na tyle gwałtownie, żeby nie miała okazji się wyrwać. W następnej sekundzie poczuła szarpnięcie, a potem Marco najzwyczajniej w świecie wciągnął ją w pustkę.”
  Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!): Dark
  Hasło (ukryte w Regulaminie): stygmatyzacja

  OdpowiedzUsuń
 6. Adres bloga*: http://lost-in-the-time.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Lost in the Time
  Autor bloga: Nessa
  Tytuł rozdziału: Rozdział 193
  Fragment rozdziału: „[…] Miała wrażenie, że wszystko trwało w całą wieczność, chociaż w rzeczywistości w grę musiały wchodzić co najwyżej minuty. Dziwne uczucie zniknęło równie nagle, co wcześniej się pojawiło, pozostawiając po sobie przede wszystkim dezorientację oraz słowa, których wyczekiwała, a które ostatecznie pojawiły się w jej umyśle. Na moment zamarła, po czym zachwiała się niebezpiecznie, w następnej sekundzie dosłownie wpadając ojcu w ramiona. Rufus objął ją, wyraźnie podenerwowany, być może próbując o coś pytać, ale również na tych słowach nie była w stanie się skoncentrować. Nie, skoro całą sobą skupiała się na trzech krótkich linijkach, które majaczyły gdzieś w jej pamięci, niezmiennie przyprawiając dziewczynę o dreszcze.
  – Ja nie… – zaczęła, próbując ubrać w słowa to, co się z nią ziało, ale nie miała po temu okazji.
  Z chwilą, w której spróbowała się odezwać, gdzieś na dole rozległ się głośny, niepokojący huk.”
  Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!): Fan Fiction | Zmierzch
  Hasło (ukryte w Regulaminie): stygmatyzacja

  OdpowiedzUsuń
 7. Adres bloga*: http://blank--dream.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Blank Dream
  Autor bloga: Nessa
  Tytuł rozdziału: Rozdział 6
  Fragment rozdziału: „[…] – Jestem obok – stwierdził lakonicznie Shadow. – Pamiętaj, co mi obiecałaś, Angel – rzucił na odchodne, ostatecznie zostawiając ją samą.
  Wypuściła powietrze ze świstem, mimowolnie spinając się w odpowiedzi na jego słowa. Jej spojrzenie momentalnie powędrowało ku przysłoniętemu oknu, więc podeszła bliżej, by móc raz jeszcze wyjrzeć na zewnątrz. Z biblioteki miała dobry widok na rosnący w pobliżu las, na pierwszy rzut oka spokojny i opustoszały, ale nie mogła pozbyć się wrażenia, że to tylko pozory – i że gdzieś w głębi faktycznie czaiło się coś, od czego wolała trzymać się z daleka. Nie miała pojęcia z czym tak naprawdę miała do czynienia, ale…
  W pośpiechu wycofała się, sama niepewna, skąd brało się dziwne, nieprzyjemne uczucie bycia obserwowaną. Być może wszystko sprowadzało się do niepokojącego oświetlenia – czerwonego blasku wiecznego zmierzchu, o którym wspominał Shadow – ale to w gruncie rzeczy nie było istotne.
  Biorąc pod uwagę to, jak czuła się za każdym razem, kiedy wyglądała na zewnątrz, dostosowanie się do obietnic złożonych opiekunowi, miało okazać się wyjątkowo proste.”
  Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!): Horror
  Hasło (ukryte w Regulaminie): stygmatyzacja

  OdpowiedzUsuń
 8. Adres bloga: https://beauty--and--the--beast.blogspot.co.uk/
  Tytuł bloga: Beauty and the Beast
  Autor bloga: Ice Queen
  Tytuł rozdziału: Rozdział dwudziesty pierwszy
  Fragment rozdziału: ,,Ze strachem w oczach wpatrywała się w siedzącego kawałek dalej wampira. Nie poruszył się nawet o milimetr od momentu, kiedy zapaliła lampkę. Światło nie było mocne, przez co nadal był skryty w mroku. Taki właśnie był – owiany mrokiem. Towarzyszył mu od zawsze. Już przy ich pierwszym spotkaniu Anabelle wyczuwała pewnego rodzaju nieprzyjemne wibracje. Jednak dopiero po czasie do niej dotarło dlaczego. Przebywała w towarzystwie wampirów przecież dużo razy. Chociażby w banku krwi, którą oddawała przez jakiś czas regularnie. I nigdy nie czuła się tak przy nich. Może nieco niepewnie, jednak nie tak jak przy Alexandrze. Może powodem dlaczego było to, że tamte wampiry były... cywilizowane? I nie miały zamiaru rzucić się na nią z kłami, aby rozszarpać gardło przy pierwszej okazji. Albo nigdy raczej nie dały jej powodu do tego, aby się bać. Była bezpieczna, prawda?"
  Kategorie: Horror
  Hasło: stygmatyzacja

  OdpowiedzUsuń

© Mrs Black | WS X X X