Zgłoszenia

UWAGA!
Wprowadziliśmy nowe oznaczenia do zgłoszeń. Od teraz możesz dodać paringi, kategorie wiekowe oraz inne tagi. Tutaj znajdziesz niektóre z nich.Formularz zgłoszeń NOWYCH BLOGÓW:

Adres bloga*:

Autor:
Tytuł:
Kategoria/kategorie bloga (proszę nie zapominać o podkategoriach dla fanfiction!):
Opis:
Aktualny stan opowiadania (trwające/zakończone):
Miejsce, w którym znajduje się link/button KE:
Zwiastun (jeśli takowy posiadasz):
Hasło (ukryte w Regulaminie):

Formularz zgłoszeń NOWYCH ROZDZIAŁÓW/POSTÓW:
Adres bloga*:
Tytuł bloga:
Autor bloga:
Tytuł rozdziału:
Fragment rozdziału:
Kategorie (proszę nie zapominać o podkategoriach!):
Hasło (ukryte w Regulaminie):
Jeżeli nie widzisz swojego zgłoszenia, a blog nie został jeszcze dodany do spisu, najprawdopodobniej znajduje się w kolejce lub zaraz zostanie do niej dodany. Posty nie są publikowane od razu po zgłoszeniu! 
Zgłoszenia nie są usuwane bez powodu, autor zawsze jest informowany o błędzie.
*UWAGA!  Pełen adres bloga wraz z protokołem HTTPS lub HTTP, czyli np. http://katalog-euforia.blogspot.com/


INFO (02.01.): Wszystkie zaległe zgłoszenia zostały dodane. Możecie je znaleźć w KOLEJCE.

16 komentarzy:

 1. Adres bloga: https://wilder--mind.blogspot.com
  Autor: Moond Dust
  Tytuł: Wilder Mind
  Kategoria/kategorie bloga: Romans
  Opis: Thomas Hogan jest byłym żołnierzem, który po powrocie z misji z Afganistanu nie potrafi zapomnieć o tym co widział i co zrobił. Niegdyś arogancki i pewny siebie casanova, całkowicie się zmienia. Unika ludzi, a czas spędza na opróżnianiu kolejnych butelek z wódką.
  Mary Wright ma w życiu wszystko, o czym marzyła. Dom, własny sklep i przyjaciół, którzy zawsze jej pomogą. Ma jednak swoje tajemnice, bolesne wspomnienia, o których nie chce pamiętać.
  Kiedyś byli przyjaciółmi. Dziś są zupełnie obcy... A co jeśli przypadkiem się spotkają? Co jeśli tylko Mary jest w stanie uratować Thomasa przed samodestrukcją?
  Aktualny stan opowiadania: trwający
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=wEl-mtAKIRg
  Miejsce, gdzie znajdziemy button lub link do KE: W zakładce 'Sznureczki'
  Hasło: prezenteizm.

  OdpowiedzUsuń
 2. Adres bloga: https://poprostugaara.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Po prostu Gaara
  Autor bloga: Sayuri Shirai
  Tytuł rozdziału: Gosposia – rozdział 29.
  Fragment rozdziału: — A przemyślałaś fakt, że może dla Gaary to nie jest zbyt miłe, kiedy całkiem traci kontrolę? — Kankuro z jednej strony był przerażony możliwością uwolnienia demona, ale z drugiej… Z trudem powstrzymywał śmiech.
  Kategorie: Fanfiction, Naruto, Zbiory Opowiadań
  hasło: gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Adres bloga: https://poprostugaara.blogspot.com/
   Tytuł bloga: Po prostu Gaara
   Autor bloga: Sayuri Shirai
   Tytuł rozdziału: Gosposia – rozdział 30.
   Fragment rozdziału: — Mnie bardziej zastanawia ta enigmatyczność Tsunade — powiedział nieoczekiwanie Kankuro. — Niemal wysyłają po ciebie, bo chcą omówić kwestie zwykłego egzaminu na chuunina? Coś mi tu śmierdzi.
   Kategorie: Fanfiction, Naruto, Zbiory Opowiadań
   hasło: gargantuizm

   Usuń
 3. Adres bloga: https://mistrz-szachownicy.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Mistrz Szachownicy
  Autor bloga: K96
  Tytuł rozdziału: Lekcja 13 - Gdy siła zawodzi, postaw wszystko na spryt.
  Fragment rozdziału: Zasłoniła się mieczem, gdy dziewczyna celowała w nią po raz drugi. Czuła wielką niemoc, że jej wpajane co trening słowa o byciu łagodnym, a także próby odciągnięcia jej od zajęć, nie przynosiły pożądanych efektów. Natura rzuconych przez Lejrę zaklęć była łagodna, jednak wystrzelone strzały, nie sprawiały wrażenia, aby miały utrzymać między nimi dystans. Chcąc wprowadzić bardziej drastyczne kroki i zapobiec gwałtownym działaniom, Ena szybko teleportowała się obok dziewczyny i machinalnie przystawiła miecz do gardła. Wyglądała na nieobecną.
  - No i przegrałam szybciej niż sądziłam. - nie spotkała się z żadną reakcją. - Co teraz zrobisz? Obetniesz mi głowę? - zapytała z największą powagą.
  Kategorie: Fantasy, inne
  hasło: gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
 4. Adres bloga: https://beauty--and--the--beast.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Beauty and The Beast
  Autor bloga: Ice Queen
  Tytuł rozdziału: Rozdział trzydziesty czwarty
  Fragment rozdziału:
  Wydarzenia z balu były czystą abstrakcją.

  Zupełnie nie docierało do niej, że naprawdę pozbawiła drugiego człowieka życia. Nie chodziło nawet o to, że sam się na nią rzucił i pragnął zrobić to samo, czego ona się dopuściła kilka minut później. Na szyi cały czas czułą zaciskające się palce chłopaka. Przełykając ślinę miała wrażenie, że ścisk jest zbyt mocny, dusiła się, traciła powietrze. Wspomnienie tamtej nocy wracało do niej cały czas i nie pozwalało nawet na chwilę wytchnienia. Nawet we śnie nie mogła od tego uciec. Jak tylko zamknęła oczy pojawiały się od razu obrazy związane z tamtym wieczorem. Nie zawsze były one wyraźne, jednak podświadomie doskonale wiedziała, że chodzi właśnie o to. Czasem dłoń, którą wykonała ostateczny ruch, wydawała się jej ciążyć. Niewidzialne ostrze trzymane przez nią ciągnęło w dół. Zamordowała kogoś. Z zimną krwią i nawet się tym wcale z początku nie przejęła.
  Kategorie: Horror
  Hasło: gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
 5. http://meadowes-black.blogspot.com/
  Istniejemy póki ktoś o nas pamięta, Meadowes and Black
  Adaline
  Rozdział 50 „Potrzebne do szczęścia”
  Nie codziennie dowiadujesz się, że zostajesz ojcem. Ojcem szesnastoletniej dziewczyny, która zachowuje się i mówi jak ty. Na Merlina, od razu wiedziałam, że ją znam. W jakiś sposób, a mimo to dziwnym sposobem stresuje się. Umówiliśmy się z Dorcas, że powiemy jej przed kolacją, na której mają zjawić się członkowie Zakonu Feniksa. Molly i Emmelina od rana siedzą w kuchni, starając się, by przygotowania szły pełną parą. Artur z rozkazu Molly pilnuje dzieciaki, by sprostały ostatnim porządkom, a ja czuję się coraz bardziej zdenerwowany nadchodzącą rozmową z Hope.
  Jak zareaguje? Czy to zaakceptuje? Jak ja się czuje z tym wszystkim? Ja i Dorcas mamy córkę. Lata temu naprawdę myślałem o tym. Wyobrażałem sobie rodzinę, naszą rodzinę.
  Fanfiction/Harry Potter/Czasy Huncwotów
  gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
 6. Adres bloga: https://www.wattpad.com/story/178049350-kl%C4%85twa-krwi
  Adres bloga(2): https://klatwa-krwi.blogspot.com/
  Tytuł bloga: klątwa krwi
  Autor bloga: leniwc_
  Tytuł rozdziału: IV
  Fragment rozdziału: "Świat, który dotychczas był mi drogi i niezaprzeczalnie bliski, okazał się tak naprawdę odległym, ponurym miejscem. I do dziś myślałam, że potrafię odróżnić dobro od zła, światło od mroku, miłość od nienawiści, ale w tej jednej, krótkiej chwili przekonałam się, że prawda ma inne oblicze.
  Czułam jak pod ciężarem własnego ciała uginały mi się kolana, jak bezdech sprawił, że zamarłam, jak ciepło, które doskonale znałam i kochałam, przeistoczyło się w nieznośny, doskwierający chłód. Myślałam, że zapadnę się pod ziemię, że utkwię w tej szczelnej granicy między wolnością, a zamkniętą, zapadniętą pod gruzem klatką. Piekło wzywało me imię, domagając się mojego wstawiennictwa, mojej niewinnej, nieskalanej dotąd duszy, a ja chcąc nie chcąc musiałam odpowiedzieć na te wezwanie. I choć w kącikach mych oczu zdążyły się wezbrać słonawe odznaki własnej słabości, wciąż nieugięcie mknęłam przed siebie."

  Kategorie: Dark, Dramat, Fantasy, Horror, Kryminalne, Młodzieżowe, Psychologiczne, Romans, Thiller;
  Hasło: gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
 7. https://rolaka-fiction.blogspot.com/
  Zmierzch bogów
  Rolaka
  ROZDZIAŁ 6. θλίψη
  — Czemu się tak ociągasz? — zaczął narzekać Erik.
  — Jestem zmęczony — odparł szczerze, przecierając łzawiące oczy. — W nocy próbowałem zdobyć jakieś informacje o dzieciach Afrodyty i Hadesa.
  — I co znalazłeś?
  — Nic. — Wzruszył ramionami. — Zupełnie nic.

  FANTASY, HORROR, ROMANS
  gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
 8. https://rolaka-fiction.blogspot.com/
  Wyrwane z wyobraźni
  Rolaka
  SŁODKA ROSE
  Słodka Rose zatańczyła na stole, a jej głos rozniósł się kwiecistym dźwiękiem między ścianami pustego baru.

  Dopił kufel piwa do końca i zamówił kolejny, kładąc na ladę złotą monetę. Barman wyszczerzył się w szczerbatym uśmiechu, po czym polał jedynemu gościowi speluny, nie żałując ani kropli. Piana wylała się z kielicha, a Słodka Rose zeskoczyła ze stołu. Podwinęła długą sukienkę. Krótka, szczupła noga wysunęła się spod cienkiego materiału.

  Nie umiał się już dłużej powstrzymać.

  Słodka Rose kusiła. Dla niej przychodził do tej speluny każdego wieczoru. Dla niej wydawał ostatnie pieniądze. Wszystko po to, aby usłyszeć jej głos i zobaczyć jej taniec…

  Romans, obyczajowe, ZBIORY OPOWIADAŃ
  gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze obrazek do zgłoszenia: https://4.bp.blogspot.com/-dBKC752pUDA/XKSHGunCENI/AAAAAAAAKUM/Y7WAA0kEKEIUPn5iTECswd_Vr9XayP0bgCPcBGAYYCw/s1600/18.png

   Usuń
 9. Adres bloga: https://mistrz-szachownicy.blogspot.com/
  Tytuł bloga: Mistrz Szachownicy
  Autor bloga: K96
  Tytuł rozdziału: Lekcja 14 - Nawet przy niespodziewanych sytuacjach zachowuj spokój.
  Fragment rozdziału: - Spokojnie, wiem, że to dla ciebie coś nowego, ale dasz sobie radę. - zaczęła ją pocieszać.
  - Eno, czy oni aby na pewno wiedzą, że nie jestem magiem?
  - Oczywiście. Pan Sagon powiedział o tym podczas rozprawy w sądzie magów, więc znaczna część o tym wie.
  - ,,Tak jak myślałam. Dziadek nie chce na razie angażować mnie w sprawy magów i stroni od pokazywania się ze mną publicznie. Oni z kolei stworzyli idealną sytuację, aby nie miał nic do gadania i był zmuszony do wysłania mnie na spotkanie.'' - pomyślała.
  - Nie martw się. Większość z nich zaakceptowała twoją odmienność, gdy usłyszeli o nauce zaklęć. Stwierdzili, że mimo wszystko starasz się, jak tylko potrafisz i trzeba iść z duchem czasu.
  - Zapomniałam zapytać o najważniejszą sprawę. Ile czasu zostało mi na przygotowanie? Rozumiem, że mam trochę czasu w zapasie?
  Kategorie: Fantasy, inne
  hasło: gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
 10. Adres bloga*:https://laboratorium-slow.blogspot.com/p/mozaika.html
  Autor: Afuś
  Tytuł: Mozaika
  Kategoria/kategorie bloga (proszę nie zapominać o podkategoriach dla fanfiction!): Zbiory opowiadań
  Opis:Na świecie istnieje wiele historii. Krótkie, długie, zabawne, poruszające. Każda opowiada o czym innym, są niczym zupełnie niepasujące do siebie fragmenty, które mimo wszystko postanowiły stworzyć razem mozaikę, czyli zbiór oneshotów wszelakich.
  Aktualny stan opowiadania :trwające:
  Miejsce, w którym znajduje się link/button KE: https://laboratorium-slow.blogspot.com/p/katalogi.html
  Hasło (ukryte w Regulaminie):prezenteizm

  OdpowiedzUsuń
 11. Adres bloga*:https://above-us-sasusaku.blogspot.com/ytuł bloga:
  Autor bloga: Gemi Ni
  Tytuł rozdziału: 11
  Fragment rozdziału:Kochana Sarado
  Wstyd mi, że zamiast powiedzieć wprost, odważyłam się tylko napisać list. Niestety nie potrafiłabym inaczej. Wróciłam późno od cioci Ino, mimo wszystko od razu zaczęłam się brać za pisanie. Muszę podkreślić, że nie upiłam ani łyka alkoholu, więc wszystko co czytasz, naskrobałam stuprocentowo trzeźwa.
  Od czego tu zacząć?
  kategorie: Fanfiction/ Naruto
  Hasło: gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
 12. https://prywatny-koniec-swiata.blogspot.com/
  Prywatny koniec świata
  Max Milgrim
  07. Kabaret przy głównej ulicy

  – Tak? To dlaczego z nią spałeś?
  – Skąd o tym wiesz? – zdziwiłem się.
  – Napisała mi o tym. Czyli nie zaprzeczasz?
  – Nie zaprzeczę, bo tak się stało, ale...
  – Jak mogłeś! – przerwała mi krzykiem i spoliczkowała mnie.
  Zanim zdążyłem zareagować, wybiegła z mieszkania, trzaskając drzwiami. Chociaż przez moment pomyślałem, że powinienem, nie pobiegłem za nią. Byłem w takim szoku, że nawet nie czułem bólu.

  Dramat
  gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
 13. Adres bloga: http://straznicy-pokoju.blogspot.com
  Tytuł bloga: I wtedy się spotkaliśmy... nie jesteśmy już sami || Naruto OC
  Autor bloga: Kao Bae
  Tytuł rozdziału: 3. Więzi
  Fragment rozdziału:
  - Neji się nie poddał i zdobył piękną niewiastę. Jesteś silnym użytkownikiem taijutsu. Niejedna na to poleci! - krzyknął mężczyzna o imieniu Guy
  Czy to nie o nim wspominał Kakashi-sensei? Chyba już rozumiałam co miał na myśli w stylu: “Niemożliwy”.
  - Sakura-san jest taka piękna! Jestem pewny, że odwzajemni moje uczucia. Nawet jeśli nie mogę na razie trenować… to na pewno ją zachwycę!
  - Lee… - odparł wzruszony sensei
  - Guy sensei! - krzyknął chłopak
  Przytulili się, płacząc głośno i pocieszając się nawzajem. Neji schował twarz w dłoniach, cicho klnąc na nich.
  Kategorie: Fanfiction/Naruto
  Hasło: gargantuizm

  OdpowiedzUsuń
 14. https://rolaka-fanfiction.blogspot.com/
  Opowiadania fanfiction
  Rolaka
  [One-shot Gra o tron Arya x Gendry] Będę twoją lady

  Szczególnie że kobieta, którą kochasz, odrzuciła cię, dokończył w myślach Gendry. Zwierzył się Davosowi krótko po tym, jak w końcu dotarli do Końca Burzy. Z Aryą nie spotkał się więcej od dnia, w którym głosowali za wyborem nowego władcy Westeros. Choć słowo „spotkali” brzmiało żałośniej niż mógł to sobie wyobrazić. Omijał ją, ona omijała jego, aż w końcu oboje minęli się. Potem Arya zniknęła. Słyszał, że wróciła do Bravos. Pragnęła zwiedzić świat, poznać go. Odwróciła się nawet od rodziny, zostawiając Północ w samotnych rękach Sansy.
  FANFICTION, GRA O TRON ZBIORY OPOWIADAŃ
  gargantuizm

  Grafika: https://2.bp.blogspot.com/-wKjFITYBFqY/XOAn1O2XVeI/AAAAAAAAKXk/_ekSkDprxBchulAFscENkYut3aR7ihsrQCLcBGAs/s1600/game-of-thrones-s8-e1-gendry-arya.jpeg

  OdpowiedzUsuń

© Mrs Black | WS X X X