[1936] Nowy post: Dragon Ball AF - Nowa historia


Raijin przedstawia 6. Tak wiele pytań

Lekko ugiął nogi, napinając przy tym wszystkie mięśnie. Uwalniał z siebie uśpione pokłady ki, wprawiając całą powierzchnię tarasu i pałacu w niebezpieczne drżenie. Potężniejszy niż kiedykolwiek wcześniej, zdołał zaledwie transformować się w pierwszą formę Super Saiyanina, gdy fragmenty marmuru zaczęły odrywać się od powierzchni i unosić wokół niego.
Otoczony błyskawicami wyładowań, wszedł na drugi poziom przemiany. Z rykiem przemienił się w trzeci poziom Super Saiyanina, którego potęga zmiotła jego miejsce zamieszkania. Nie powstrzymywało go to przed dalszym uwalnianiem mocy.
Jeszcze trochę, dziadku. Przecież potrafisz. Nie zardzewiałeś tak przez te stulecie.
Podmuch czystej energii przegnał wszystkie chmury. Wszechobecne niebo pociemniało wypełnione różnobarwnymi błyskawicami. Saiyanin wisiał w powietrzu, otoczony językami złotych płomieni i błyskawicami. Dłuższe niż pierwotnie, ale wciąż czarne włosy otaczały jego na powrót spokojną twarz. Żółte oczy otoczone czerwonym cieniem obserwowały porośnięte czerwoną sierścią umięśnione ramiona i tors. Owinął się w pasie ogonem o podobnym umaszczeniu i westchnął.

Kategoria: Fanfiction, Dragon Ball

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Mrs Black | WS X X X