[2069] Nowy post: Historia Michała


Night Hunter przedstawia Rozdział 93 - Uwierz we mnie

-... Zawsze znajdzie się ktoś kto w ciebie zwątpi, na tym świecie to normalne, ważne żebyś ty w siebie wierzył. Niedługo może dojść do wojny między jednostką specjalną, a Viperem, ale jesteśmy na to od dawna przygotowani. Każdy z nas jest pełen motywacji i nie lęka się nikogo, zażegnaliśmy już gorsze problemy. Uwierz w tych żołnierzy którzy poświęcają całe swoje serce służbie dla regionu, UWIERZ WE MNIE! Wracaj do tego co kochasz, spełniaj marzenia, bo to one dają ci sens życia i pozwalają budzić się każdego dnia! Jednym z moich marzeń jest bronić Kanto przed każdym zagrożeniem. Obiecuję, że tego dokonam, dlatego ty obiecaj mi, że wystąpisz w lidze i ją wygrasz, rozumiemy się? - powiedział wyciągając do niego prawą rękę.
Michał po raz kolejny w tak krótkim czasie zaniemówił, nie mógł oderwać od niego wzroku. Mężczyzna był dla niego niczym największy bohater z dzieciństwa. Uśmiechnął się lekko.
*Surge jest wielki, nie znam nikogo takiego kto potrafi podnieść kogoś nawet z największego dołka... Właśnie, ten człowiek jest niesamowity i warto na niego postawić, dlatego mu zaufam. Tyle mu zawdzięczam, chyba nigdy nie spłacę tego długu...*. - Obiecuję! - zadeklarował ściskając jego dłoń z szerokim uśmiechem na twarzy.

Kategoria: Dramat, Przygodowe, Sensacyjne, Fanfiction, Pokemon

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

© Mrs Black | WS X X X